Go to grow logo link
Exprofesso facebook
Exprofesso linkedin
Exprofesso Google plus
Exprofesso Twitter
Exprofesso Google plus

Blog

Blog

Poniżej znajdziesz ciekawe artykuły związane z organizowaniem szkoleń i eventów motywacyjnych w duchu edutainment. Pokażemy Ci także naszą pracę “od kuchni” i podzielimy się swoim doświadczeniem. Chcesz wiedzieć więcej? Obserwuj nasz profil na Facebooku.

16.11.2017
CZYTAJ DALEJ

Nowość w Exprofesso – światowy hit GO TEAM!!

Go Team to bijący rekordy popularności na świecie, zachwalany przez klientów i wielokrotnie nagradzany interaktywny team building, który wciągnie Was w wir niesamowitych przygód! Poznajcie najlepsze multimedialne narzędzie, które pomoże udoskonalić Wasz zespół! Dzięki aplikacji zainstalowanej na tabletach, zespoły podążają za strzałką, która kieruje ich do odpowiednich punktów na mapie. Po dotarciu do wyznaczonych miejsc, (…)

16.11.2017
CZYTAJ DALEJ

Z Onetu do Exprofesso: witamy Daniela Korala!

Z początkiem listopada do zespołu firmy Exprofesso dołączył Daniel Koral, który będzie odpowiadać za działania z zakresu marketingu (szczególnie wirtualnego) i PR. Do tej pory za ten obszar odpowiedzialna była Agnieszka Hiller – jej rolą będzie teraz dbałość o relacje z Klientami. Daniel Koral to mistrz dobrej atmosfery, taktu i dowcipu, ale przede wszystkim nieposkromiony łowca (…)

16.11.2017
CZYTAJ DALEJ

„Czarny poniedziałek”. Ciebie to nie dotyczy?

Jeden hotel, 13 aktorów, 70 bankowców i milion pozytywnych emocji – tak w skrócie można określić to, co działo się podczas premiery naszego autorskiego programu „Czarny poniedziałek”, przygotowanego dla dużego klienta z branży finansowej. Jego tematyka dotyczyła istotnego obecnie zagadnienia – zatrzymywania talentów w firmach. Postawiliśmy pracowników sektora bankowego przed wyzwaniem typu LARP (ang. live (…)

08.11.2017
CZYTAJ DALEJ

Witamy Daniela!

Mamy wrażenie, że jest z nami od zawsze, choć pojawił się zaledwie tydzień temu:) Z jego przyjściem do Exprofesso od razu zrobiło się nam w listopadzie cieplej!:) Daniel z miejsca podbił nasze serca swoją empatyczną i barwną osobowością; nie sposób go nie zauważyć, ma się ten naturalny magnetyzm:) Mistrz dobrej atmosfery, taktu i dowcipu, ale (…)

04.10.2017
CZYTAJ DALEJ

CSR: eventy z sercem.

Jest nam niezmiernie miło zaprosić Państwa do wzięcia udziału w eventach w misją specjalną. To ważne wydarzenie w życiu firmy, ponieważ cel eventu znacznie wykracza poza standardową integrację i przekłada się na bezcenne wartości jak radość, wdzięczność, łzy wzruszenia…i to zarówno po jednej, jak i po drugiej stronie…;) Odpowiadając na Państwa potrzeby w zakresie CSR (…)

28.09.2017
CZYTAJ DALEJ

Gra kryminalna. Poznaj siłę logiki!

W sezonie jesiennym chcemy Państwu zaproponować integrację na bazie zagadki kryminalnejJ Nic tak nie integruje (i intryguje!!!) jak mocne przeżycie:) Program nosi nazwę „Niewyjaśniona tajemnica zabójstwa hrabiego” i cieszy się wyjątkowym powodzeniem wśród naszych Klientów, ponieważ pozwala wcielić się w role rasowych inspektorów układających z puzzli obraz zdarzeń. Nasza „Zagadka”, jak pieszczotliwie nazywamy program, to (…)

25.09.2017
CZYTAJ DALEJ

Startuje nowy projekt: Meeting Professional Excellence Classes

W imieniu Moniki Dymacz-Kaczmarczyk, autorki koncepcji i koordynatora projektu edukacyjnego Meeting Professional Excellence Classes, mamy wielką przyjemność zaprosić Państwa na wyjątkowe, nowatorskie wydarzenie: „Labirynt Osobowości czyli Jak budować długoterminowe relacje mimo dzielących nas różnic”. Już 3 października w warszawskim Sheratonie będzie okazja zyskać „wiedzę tajemną” czyli posiąść kluczowe informacje na temat komunikacji: z Klientem, Dostawcą…a (…)

20.09.2017
CZYTAJ DALEJ

Wielki projekt – wielki sukces!

40 osób pod szyldem Exprofesso, 4 nasze programy teambuildingowe, rozgrywane dla kilkuset uczestników 23 razy (?!) równolegle na kilku piętrach, w 9 salach, setki godzin przygotowań, nieprzespanych nocy…a na koniec łzy radości… bo Klient jest zachwycony!!! Tak w telegraficznym skrócie można podsumować gigantyczne przedsięwzięcie, w jakim wczoraj (a mentalnie od paru miesięcy) braliśmy udział. Praca (…)

Nasi klienci

  • logo partnera
  • logo partnera
  • logo partnera
  • logo partnera
  • logo partnera
  • logo partnera
  • logo partnera
  • logo partnera
  • logo partnera