Go to grow logo link
Exprofesso facebook
Exprofesso linkedin
Exprofesso Google plus
Exprofesso Twitter

Blog

Blog

Poniżej znajdziesz ciekawe artykuły związane z organizowaniem szkoleń i eventów motywacyjnych w duchu edutainment. Pokażemy Ci także naszą pracę “od kuchni” i podzielimy się swoim doświadczeniem. Chcesz wiedzieć więcej? Obserwuj nasz profil na Facebooku.

20.09.2017
CZYTAJ DALEJ

Wielki projekt – wielki sukces!

40 osób pod szyldem Exprofesso, 4 nasze programy teambuildingowe, rozgrywane dla kilkuset uczestników 23 razy (?!) równolegle na kilku piętrach, w 9 salach, setki godzin przygotowań, nieprzespanych nocy…a na koniec łzy radości… bo Klient jest zachwycony!!! Tak w telegraficznym skrócie można podsumować gigantyczne przedsięwzięcie, w jakim wczoraj (a mentalnie od paru miesięcy) braliśmy udział. Praca (…)

20.09.2017
CZYTAJ DALEJ

Odebraliśmy kolejny certyfikat!

Podczas Gali Ambasadorów Kongresów Polskich, która odbyła się 14.09.2017r. w ICE Kraków, Monika odebrała certyfikat rekomendowanego przez Urząd Miasta Krakowa Organizatora Podróży Motywacyjnych!!!:) Po raz kolejny znaleźliśmy się w gronie profesjonalnych dostawców usług incentive:)  

09.08.2017
CZYTAJ DALEJ

Gold Rush – odkryj bogactwo Zespołu!

GOLD RUSH – odkryj bezcenne bogactwo swojego Zespołu!:) Złota zasada Murphy’ego powiada, że warunki określa ten, kto ma złoto…i w taką właśnie, „bezcenną” przygodę chcemy Was wciągnąć!:) Szeroko otwarte oczy, galop myśli, pulsująca krew, gotowość do podjęcia ryzyka, wreszcie solidna strategia – tu liczy się każda minuta! Prawdziwy zwycięzca musi wygraną zaplanować!:) Gold Rush to (…)

01.08.2017
CZYTAJ DALEJ

Laboratorium Zarządzania

Choć mogłoby się wydawać, że ostatnio na dobre pochłonęły nas lżejsze w formie projekty teambuildingowe, to nie zapominamy o swoim szkoleniowym, ważnym dla nas filarze. Sukces uszytego na miarę projektu szkoleniowego „Archipelag kompetencji” dla potentata polskiej branży chemicznej zachęcił go do podjęcia decyzji o rozpoczęciu drugiej edycji projektu. Wprowadzenie uczestników „Laboratorium Zarządzania” w świat przywództwa (…)

20.07.2017
CZYTAJ DALEJ

Kolejna nagroda w naszych rękach!:)

W ubiegłym tygodniu Monika reprezentowała Polskę na międzynarodowej konferencji Catalyst Global Eurozone 2017, która odbyła się w miejscowości Bled (Słowenia). Zrzeszeni w sieci Catalyst uczestnicy z ponad 22 krajów testowali nowe programy teambuildingowe i dzielili się doświadczeniami. Miłą niespodzianką było przyznanie Exprofesso nagrody za wybitne osiągnięcia w team buildingu!!:) Płoniemy rumieńcem, bo wyróżnień przybywa:)  

03.07.2017
CZYTAJ DALEJ

Monika Vice Prezydentem ds. Edukacji

W tym miesiącu nasza szefowa, Monika Dymacz-Kaczmarczyk, przejmuje stery w MPI Poland, gdzie będzie pełnić funkcję Vice Prezydenta ds. Edukacji. W imieniu całego zespołu gratulujemy wyróżnienia!! Wizją MPI jest budowanie silnej globalnej społeczności działającej na rzecz rozwoju przemysłu spotkań na wszystkich kontynentach. http://www.thinkmice.pl/news/376-nowy-zarzad-mpi-poland-chapter#.WVZ4A7GA1pc.facebook  

14.06.2017
CZYTAJ DALEJ

Rok 2017 rokiem nagród dla Exprofesso!

Z ogromną radością chcemy się podzielić wyjątkową informacją: Exprofesso zdobyło nagrodę 2017 Business Excellence Award, w kategorii Best Teambuilding Company, Central Europe!!! Jest to nagroda przyznawana corocznie firmom z całego świata przez brytyjskie wydawnictwo o globalnym zasięgu Aquisition International – poświęcone biznesowi i rynkowi korporacyjnemu. Nagrodę Excellence Award dostają (tylko przez nominacje i analizę działalności (…)

05.05.2017
CZYTAJ DALEJ

Omówienie gry – zawsze w cenie!

Gry szkoleniowe stają się coraz bardziej popularne – można je znaleźć w ofercie niejednej firmy szkoleniowej. O mądre gry szkoleniowej już nieco trudniej. Do takich z pewnością można zaliczyć Beat the box – skrzynie zabezpieczone kłódkami. By je otworzyć, potrzebna jest siła umysłu, a nie siła mięśni. Diabeł tkwi w szczegółach – dopóki grupa nie (…)

Nasi klienci

  • logo partnera
  • logo partnera
  • logo partnera
  • logo partnera
  • logo partnera
  • logo partnera
  • logo partnera
  • logo partnera
  • logo partnera