Go to grow logo link
Exprofesso facebook
Exprofesso linkedin
Exprofesso Twitter
Exprofesso Instagram

Kontakt

Kontakt

Masz pytanie? Chcesz zrealizować grę, szkolenie lub event razem z nami? Skontaktuj się i sprawdź, co możemy dla Ciebie zrobić.

wskaźnik mapy

SIEDZIBA:

Exprofesso

ul. Żaglowa 13a

31-979 Kraków

tel: 12 397 15 40

DANE REJESTROWE:

Exprofesso Monika Dymacz-Kaczmarczyk s.j.

ul. Piłsudskiego 73

32-050 Skawina

NIP: 9442198819

REGON: 120866407

KRS: 0000324392

Monika Dymacz-Kaczmarczyk

Monika Dymacz-Kaczmarczyk
Dyrektor zarządzający

tel: +48 691 709 096

monika.dymacz@exprofesso.pl

Maja Bryjak

Maja Bryjak
Dyrektor operacyjny/Dział realizacji

tel: +48 691 857 190

maja.bryjak@exprofesso.pl

Agnieszka Tinc

Agnieszka Tinc
Zapytania ofertowe/Marketing i Sprzedaż

tel: +48 607 215 626

agnieszka.tinc@exprofesso.pl

 

Daria Hedesz

Daria Hedesz
Kierownik projektów

tel: +48 725 005 576

daria.hedesz@exprofesso.pl

Tomasz Wrona

Tomasz Wrona
Koordynator Projektów

tel: +48 736 665 166

tomasz.wrona@exprofesso.pl

Joanna Wadowska

Joanna Wadowska
Asystent działu realizacji

tel: +48 731 111 108

joanna.wadowska@exprofesso.pl

Nasi klienci

  • logo partnera
  • logo partnera
  • logo partnera
  • logo partnera
  • logo partnera
  • logo partnera
  • logo partnera
  • logo partnera
  • logo partnera
  • logo partnera
  • logo partnera
  • logo partnera
  • logo partnera
  • logo partnera
  • logo partnera
  • logo partnera
  • logo partnera
  • logo partnera
  • logo partnera
  • logo partnera
  • logo partnera
  • logo partnera
  • logo partnera
  • logo partnera
  • logo partnera
  • logo partnera
  • logo partnera
  • logo partnera

Znak jakości


Exprofesso z certyfikatem Małopolskich Standardów Usług Edukacyjno-Szkoleniowych