Go to grow logo link
Exprofesso facebook
Exprofesso linkedin
Exprofesso Twitter
Exprofesso Instagram

Nasz zespół

Nasz zespół

Exprofesso to przede wszystkim ludzie i osobowości. Poznaj nasz zespół!    

Monika Dymacz - Kaczmarczyk

Monika Dymacz - Kaczmarczyk

Dyrektor zarządzający

Trener, konsultant, interim manager. Prezes Zarządu MPI Poland Chapter oraz stowarzyszeń branżowych z obszaru HR i Marketingu. Ukończyła studia filologiczne, ekonomiczne i pedagogiczne na UJ oraz studia MBA Oxford Brookes Universit (Strategiczne Zarządzanie Zasobami Ludzkimi), gdzie otrzymała dyplom z wyróżnieniem. Absolwentka studiów trenerskich w Wyższej Szkole Europejskiej im. Tischnera, gdzie pracuje również jako wykładowca. Posiada kilkunastoletnie doświadczenie biznesowe w środowisku korporacyjnym, zdobyte na stanowiskach specjalistycznych i menedżerskich, zarządzając projektami inwestycyjnymi oraz kierując kilkudziesięcioosobowymi działami z obszaru operacyjnego. Pełniła rolę pełnomocnika ds. Innowacji, budując kulturę innowacyjności, wprowadzając systemy i narzędzia ciągłego doskonalenia. Specjalizuje się w szkoleniach z innowacyjności, kreatywności oraz przywództwa.

Zainteresowania: Wycieczki rowerowe, sporty wodne, aktywne poznawanie świata, gry planszowe.

Maja Bryjak

Maja Bryjak

Dyrektor operacyjny

Odpowiedzialna za dział realizacji i kreacji eventów oraz szkoleń i gier symulacyjnych. W strukturach Exprofesso działa niemal od początków firmy. Trener i konsultant. Specjalizuje się w szkoleniach umiejętności miękkich, w szczególności z budowania i zarządzania zespołem. Absolwentka Szkoły Trenerów Zarządzania SKiTZ MATRIK. Ukończyła studia polonistyczne na AP w Krakowie, podyplomowe studia Public Relations w Krakowskiej Szkole Biznesu oraz specjalistyczne studium z obszaru marketingowego zarządzania przedsiębiorstwem. Od początku swojej kariery zawodowej związana jest z organizacją eventów, akcji marketingowych i szkoleń, w szczególności z prowadzeniem szkoleń outdoorowych.

Zainteresowania: Gry szkoleniowe, literatura współczesna, joga i zdrowy styl życia.

Tomasz Marczewski

Tomasz Marczewski

Dyrektor finansowy

Konsultant. Ukończył studia magisterskie na kierunku Zarządzanie i Marketing UJ. Posiada ponad kilkunastoletnie doświadczenie w handlu zagranicznym i zarządzaniu przedsiębiorstwem, zdobyte w kilku firmach branży usługowej i produkcyjnej, m.in. na stanowiskach Dyrektora Sprzedaży i Marketingu oraz Dyrektora Zarządzającego. Wspiera Exprofesso w zakresie zarządzania strategicznego, a także odpowiada za budowanie sieci klientów i pozyskiwanie środków unijnych, umożliwiając realizację obranego kierunku rozwoju.

Zainteresowania: Squash, żeglarstwo, rajdy terenowe, folklor ziem górskich, narciarstwo; kucharz i smakosz.

Agnieszka Tinc

Agnieszka Tinc

Sprzedaż i marketing 

Absolwentka Socjologii ze specjalizacją komunikacji społecznej na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz Akademii Kompetencji Managera na Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie. Posiada wieloletnie doświadczenie marketingowo sprzedażowe w różnych branżach, co umiejętnie wykorzystuje w relacjach zawodowych. Nieustannie żądna wiedzy, rozwoju i zdobywania nowych specjalizacji – o sobie mówi, że „jej życie jest grą strategiczno-rozwojową”. W Exprofesso odpowiedzialna jest za aktywne pozyskiwanie partnerów biznesowych, kreowanie wizerunku firmy oraz dbałość o relacje z Klientami. Uwielbia podróże – te bliskie i te dalekie, a zwłaszcza te „przez smaki”. Kocha zwierzęta. Jest szczęśliwą posiadaczką dwóch puszystych kotów, bez których nie wyobraża sobie życia.

Zainteresowania: Podróże (przez smaki oraz kulturowo), kulinaria – gotując łączy smaki kuchni wszelakich, kino – pasjonatka mafijnych seriali oraz sensacyjnych i psychologicznych filmów.

Daria Hedesz

Daria Hedesz

Kierownik Projektów

Mówi o sobie, że jest biologiem z wykształcenia, menadżerem z doświadczenia, trenerem z zamiłowania. Kocha pracę z ludźmi, ciekawe wyzwania oraz zdobywanie nowej wiedzy i doświadczeń. Przez ostatnie 4 lata budowała zespoły i zarządzała wieloma projektami w Stowarzyszeniu WIOSNA, była również szefem ogólnopolskiego programu społecznego Akademia Przyszłości. Szkoliła i wdrażała wolontariuszy w programach społecznych m. in. w Szlachetnej Paczce. Brała udział w tworzeniu merytoryki i programów szkoleniowych do pracy z beneficjentem i zarządzaniu zespołem oraz projektami. Jest certyfikowanym tutorem Szkoły Tutorów Collegium Wratislaviense.

Zainteresowania: W wolnym czasie chodzi po górach, słucha poezji śpiewanej i zajmuje się uprawą roślin doniczkowych.

Tomasz Wrona

Tomasz Wrona

Koordynator Projektów

Urodzony organizator, Project Manager z bogatym doświadczeniem. Absolwent Zarządzania i Marketingu na Uniwersytecie Jagiellońskim. Od ponad dwóch dekad obecny w branży eventowej. Producent ogólnopolskich tras koncertowych, wydarzeń sportowych, ale także lokalnych akcji promocyjnych. Przez kilkanaście lat związany z grupą medialną RMF. Otwarty na poznawanie ludzi i nowe doświadczenia. Uwielbia dobrą książkę, ale równocześnie jest pasjonatem sportu – uważa, iż ruch i aktywność fizyczna to recepta na zdrowie oraz pogodę ducha. Gracz małopolskiej amatorskiej ligi siatkarskiej. Na co dzień mąż oraz ojciec dwóch wyjątkowo energicznych synów.

Zainteresowania: Czytanie, wędrówki po Tatrach, aktywne uprawianie sportu (m.in.: siatkówka, snowboard, bieganie, squash), fotografia krajobrazu oraz fotografia lotnicza, lotnictwo II Wojny Światowej.

Joanna Wadowska

Joanna Wadowska

Asystent działu realizacji

Kobieta znad morza. Mówi o sobie, że jest kobietą pracującą, która żadnej pracy się nie boi. Pracowała w wielu branżach, dzięki czemu potrafi odnaleźć się w każdej sytuacji. Uwielbia pracę z ludźmi, którzy są kreatywni, którzy nie boją się wychodzić ze swojej strefy komfortu. Przygodę z wydarzeniami rozpoczęła dość dawno, będąc wolontariuszką na krakowskich festiwalach: Etiuda&Anima, PAKA, Improfest czy Krakow Film Festiwal. Potem przez chwilę współpracowała z angielskim teatrem jako asystent stage managera. Obecnie kończy Studium Event Management przy Uniwersytecie Warszawskim. Otwarta, przyjazna, zawsze pomocna, z dużym poczuciem humoru. Stawia na ciągły rozwój, słuchając szkoleń i audiobooków motywacyjnych prowadzonych przez Briana Tracy czy Dale’a Carnegie.

Zainteresowania: Od pięciu lat pracuje w Fundacji Czerwone Noski Klown w Szpitalu. Jest personelem dla dwóch kocich dziewuch. Uczy się grać na ukulele, improwizuje, uwielbia czytać i piecze pyszne ciasta.

Nasi klienci

 • logo partnera
 • logo partnera
 • logo partnera
 • logo partnera
 • logo partnera
 • logo partnera
 • logo partnera
 • logo partnera
 • logo partnera
 • logo partnera
 • logo partnera
 • logo partnera
 • logo partnera
 • logo partnera
 • logo partnera
 • logo partnera
 • logo partnera
 • logo partnera
 • logo partnera
 • logo partnera
 • logo partnera
 • logo partnera
 • logo partnera
 • logo partnera
 • logo partnera
 • logo partnera
 • logo partnera
 • logo partnera

Znak jakości


Exprofesso z certyfikatem Małopolskich Standardów Usług Edukacyjno-Szkoleniowych