Go to grow logo link
Exprofesso facebook
Exprofesso linkedin
Exprofesso Google plus
Exprofesso Twitter
Exprofesso Google plus

Nasz zespół

Nasz zespół

Exprofesso to przede wszystkim ludzie i osobowości. Poznaj nasz zespół!

 

 

Monika Dymacz - Kaczmarczyk

Monika Dymacz - Kaczmarczyk

Dyrektor zarządzający

Trener, konsultant, interim manager. Członek Zarządu MPI Poland Chapter oraz stowarzyszeń branżowych z obszaru HR i Marketingu. Ukończyła studia filologiczne, ekonomiczne i pedagogiczne na UJ oraz studia MBA Oxford Brookes Universit (Strategiczne Zarządzanie Zasobami Ludzkimi), gdzie otrzymała dyplom z wyróżnieniem. Absolwentka studiów trenerskich w Wyższej Szkole Europejskiej im. Tischnera, gdzie pracuje również jako wykładowca. Posiada kilkunastoletnie doświadczenie biznesowe w środowisku korporacyjnym, zdobyte na stanowiskach specjalistycznych i menedżerskich, zarządzając projektami inwestycyjnymi oraz kierując kilkudziesięcioosobowymi działami z obszaru operacyjnego. Pełniła rolę pełnomocnika ds. Innowacji, budując kulturę innowacyjności, wprowadzając systemy i narzędzia ciągłego doskonalenia. Specjalizuje się w szkoleniach z innowacyjności, kreatywności oraz przywództwa.

Zainteresowania: Wycieczki rowerowe, sporty wodne, aktywne poznawanie świata, gry planszowe.

Maja Bryjak

Maja Bryjak

Dyrektor operacyjny

Odpowiedzialna za dział realizacji i kreacji eventów oraz szkoleń i gier symulacyjnych. W strukturach Exprofesso działa od ponad 14 lat. Trener i konsultant. Specjalizuje się w szkoleniach umiejętności miękkich, w szczególności z budowania i zarządzania zespołem. Absolwentka Szkoły Trenerów Zarządzania SKiTZ MATRIK. Ukończyła studia polonistyczne na AP w Krakowie, podyplomowe studia Public Relations w Krakowskiej Szkole Biznesu oraz specjalistyczne studium z obszaru marketingowego zarządzania przedsiębiorstwem. Od początku swojej kariery zawodowej związana jest z organizacją eventów, akcji marketingowych i szkoleń, w szczególności z prowadzeniem szkoleń outdoorowych.

Zainteresowania: Gry szkoleniowe, literatura współczesna, joga i zdrowy styl życia.

Agnieszka Hiller

Agnieszka Hiller

Specjalista ds. Relacji z Klientem

Absolwentka filologii polskiej na Uniwersytecie Jagiellońskim. Na co dzień zajmuje się sprzedażą, marketingiem i PR. Działała również jako redaktor, copywriter i wydawca. W Exprofesso odpowiedzialna za pozyskiwanie partnerów handlowych, kreowanie wizerunku firmy oraz dbałość o relacje z Klientami, koniecznie z uśmiechem na ustach 🙂 Jako że jest ciekawa świata i ludzi – w tym też czuje się najlepiej. Wielbicielka Chrisa Bottiego, Pink Martini, Mariusza Kwietnia, „Mistrza i Małgorzaty” oraz „Przeminęło z wiatrem”:) Aktywnie działa w Fundacji im. Prof. Kazimierza Bartla, która wspiera edukację polskich dzieci.

Zainteresowania: Podróże (kulturoznawstwo, głównie kultura Wschodu oraz basenu Morza Śródziemnego), literatura faktu, góry, historia sztuki, dobre kino, łyżwiarstwo figurowe, włoska kuchnia. W skrócie: smak życia, pod każdą postacią!

Tomasz Marczewski

Tomasz Marczewski

Dyrektor finansowy

Konsultant. Ukończył studia magisterskie na kierunku Zarządzanie i Marketing UJ. Posiada ponad kilkunastoletnie doświadczenie w handlu zagranicznym i zarządzaniu przedsiębiorstwem, zdobyte w kilku firmach branży usługowej i produkcyjnej, m.in. na stanowiskach Dyrektora Sprzedaży i Marketingu oraz Dyrektora Zarządzającego. Wspiera Exprofesso w zakresie zarządzania strategicznego, a także odpowiada za budowanie sieci klientów i pozyskiwanie środków unijnych, umożliwiając realizację obranego kierunku rozwoju.

Zainteresowania: Squash, żeglarstwo, rajdy terenowe, folklor ziem górskich, narciarstwo; kucharz i smakosz.

Estera Leśniak

Estera Leśniak

Kierownik projektów

Konsultant projektów edutainment. Absolwentka filologii polskiej (Uniwersytet Jagielloński) oraz glottodydaktyki na tym samym wydziale. Ukończyła Szkołę Trenerów Zarządzania SKiTZ MATRIK ze specjalizacją narzędzia pracy z grupą. Pracowała w Szkole Letniej Języka i Kultury Polskiej UJ w charakterze opiekuna międzynarodowych grup. Szkolenia prowadzi od 2009 roku głównie w zakresie komunikacji interpersonalnej, asertywności i zarządzania zespołem dla takich podmiotów jak WSE (debata oksfordzka), AGH (studia podyplomowe), KIRE (szkolenia dla nauczycieli). Od 2010 współkoordynuje działalność Małopolskiego Klubu Trenerów Zarządzania SKiTZ MATRIK. Jej największą pasją jest rozwijanie innych, czyli wydobywanie z nich tego, co najlepsze.

Zainteresowania: Górskie wycieczki, literatura, salsa, egzotyczna kuchnia i gry szkoleniowe.

Magdalena Kusy

Magdalena Kusy

Koordynator projektów

Oczarowuje swą łagodnością. Psycholog, trener. Specjalizuje się w szkoleniach z zakresu umiejętności miękkich m.in. zarządzania stresem, asertywności, umiejętności pracy w zespole czy obsługi klienta. Posiada doświadczenie w pracy z różnymi grupami, od dzieci, poprzez ratowników medycznych, do menadżerów. Zawodowo zajmuje się również rekrutacją oraz doradztwem. Na sali szkoleniowej budzi zaufanie, ceniona jest przede wszystkim za doskonałe przygotowanie i umiejętność przekazywania wiedzy w przystępny sposób.

Jest pasjonatką kawy, interesuje ją wszystko z nią związane – od plantacji aż po filiżankę. Prowadzi szkolenia baristyczne. W Exprofesso jest koordynatorem projektów szkoleniowo-eventowych. Uprawia damski hokej na lodzie.

Zainteresowania: Podróże, kultury prekolumbijskie, historia sztuki, ceramika, fotografia reporterska.

Daniel Koral

Daniel Koral

Specjalista ds. marketingu i PR

Ukończył studia w Wyższej Szkole Biznesu-National Louis University w Nowym Sączu. Posiada doświadczenie dziennikarskie. Przez ostatnie 2,5 roku związany z portalem Onet. Wcześniej pracował w Londynie z japońską marką Muji. Urodzony optymista, dla którego każdy dzień to okazja na zdobywanie cennej wiedzy i poznawania nowych ludzi. Dobrze czuje się w bezpośrednich relacjach z Klientami. Buduje swoje doświadczenie opierając się na zasadach otwartości, lojalności i uczciwości. W Exprofesso jest odpowiedzialny za wdrażanie i koordynowanie projektów marketingowych i PR-owych w sieci.

Zainteresowania: Uwielbia piłkę nożną, polskie kino i dobrą książkę. W wolnych chwilach lubi podróżować. Kocha spędzać czas ze swoją ukochaną rodziną.

Klaudia Urban

Klaudia Urban

Kierownik projektów

Z wykształcenia HR-ówka po Akademii Górniczo Hutniczej w Krakowie (a konkretniej Magister Zarządzania Zasobami Ludzkimi), oraz artoterapeutka po Studium Terapii Przez Sztukę Teatru Ludowego w Krakowie. Związana z branżą szkoleniową od 5 lat, tak jako trener używający metod dramy oraz  gier planszowych, jak i organizator szkoleń miękkich.  Zafascynowana wykorzystaniem metod teatralnych w szkoleniach, ze względu na wciąż czynny udział w nieformalnych grupach teatralnych tak jako aktor, jak i reżyser. Wielka miłośniczka kotów, gier planszowych, a w szczególności gier miejskich, w których widzi nieskończony potencjał szkoleniowy.  Człowiek optymizm, którego najczęściej używanym słowem jest „radość” oraz „wszystko się da”

Zainteresowania: Teatr w każdej postaci, a ostatnio również inne aktywności sceniczne jak stand-up czy impro, niekonwencjonalne metody szkoleniowe, koty, odnajdywanie ciekawej muzyki alternatywnej.

Julia Górecka

Julia Górecka

Kierownik projektów 

Kobieta – organizator. Członek Zarządu MPI Poland Chapter. Ukończyła studia na kierunku Turystyka międzynarodowa oraz studia podyplomowe z zakresu Społecznej Odpowiedzialności Biznesu na Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie oraz z zakresu Zarządzania Kapitałem Ludzkim na Uniwersytecie Ekonomicznym. Posiada ponad 13-letnie doświadczenie w organizacji konferencji, eventów, jubileuszy, wyjazdów motywacyjnych, a także pobytów biznesowych gości zagranicznych w Polsce. Wartości, które są dla niej najistotniejsze w codziennej pracy to jakość i profesjonalizm oraz dopasowanie do potrzeb i wymagań klientów.

Zainteresowania: Podróże po całym świecie, mecze piłkarskie polskiej Ekstraklasy, tenis stołowy.

Sebastian Bolisęga

Sebastian Bolisęga

Koordynator Logistyki 

Odpowiada za wsparcie fizyczne i psychiczne w firmie 😉 Ponad 15-letnie doświadczenie w branży eventowej pozwala mu na spokojne podejście do codziennych działań: od bardzo zwykłych zakupów po bardziej niezwykłe rozwiązania skomplikowanych realizacji. Działa głównie logi(sty)cznie, z (o)panowaniem w każdej sytuacji, (sk)ładnie z całym zespołem firmy i (po)godnie ze wszystkimi Klientami. Najbardziej ceni w pracy – i poza nią – ludzi, bo „homo sum, humani nihil a me alienum puto” (bardziej znane jako „człowiekiem jestem i nic co ludzkie, nie jest mi obce”).

Zainteresowania: Sport w wersji z piłką/piłeczką, dobra książka w wersji drukowanej i motoryzacja w wersji dwukołowej.

 

Nasi klienci

 • logo partnera
 • logo partnera
 • logo partnera
 • logo partnera
 • logo partnera
 • logo partnera
 • logo partnera
 • logo partnera
 • logo partnera
 • logo partnera
 • logo partnera
 • logo partnera
 • logo partnera
 • logo partnera
 • logo partnera
 • logo partnera
 • logo partnera
 • logo partnera
 • logo partnera
 • logo partnera
 • logo partnera
 • logo partnera
 • logo partnera
 • logo partnera
 • logo partnera
 • logo partnera
 • logo partnera
 • logo partnera